Detail pozice

PEPSICO CZ s.r.o. je druhá největší potravinářská firma na světě, která vyrábí a distribuuje nealkoholické nápoje mezinárodních značek – Pepsi, Mirinda, 7Up, Mountain Dew, Evervess, Lipton Ice Tea, Gatorade – a od roku 2000 také široké portfolio značky TOMA, od roku 2004 bramborové chipsy Lay´s.

Jsme stabilní, úspěšná a rychle rostoucí společnost s vedoucím postavením v kategorii slaných snacků a nealkoholických nápojů na českém trhu. Naším posláním je výroba vysoce kvalitních produktů a to díky výkonému, modernímu systému výroby, odborně připraveným zaměstnancům z výroby, prodeje, distribuce nebo marketingu. Díky tomu můžeme uspokojit potřeby a požadavky našich zákazníků.

Řidič VZV / Skladník

Náplň práce:

  • Příprava nakládky
  • Vykládání a nakládání nákladních a ostatních aut
  • Vážení a přesun materiálu z řad
  • Dodržování BOZP, PO, GMP, FIFO a Bezpečnosti potravin
  • Každodenní údržba a zabraňování škodám na svěřeném majetku
  • Úklid skladových prostorů

Požadujeme:

  • Řidičský průkaz na VZV na 5 tun + praxe
  • Zkušenosti s řízením Retraku - výhodou
  • Spolehlivost, pracovitost
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Dobrou fyzickou kondici
  • Ochotu pracovat na směny
  • Zkušenosti se systémem SAP WMS/Warehouse Management System - výhodou

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti na dobu neurčitou
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Příplatky za práci v noci a o víkendech
  • Další benefity formlou Kafetérie (6000,-Kč/rok)
  • 1 týden dovolené navíc = 25 dnů dovolené
  • Nákup firemních výrobků za zvýhodněnou cenu
  • Pitný režim na pracovišti
  • Firemní kantýna, oběd za 35,-Kč)
  • Příspěvek až 1 000 Kč na dopravu
  • Možnost poskytnutí ubytování
  • Pracovní oděv
  • Odborná školení
  • Místo výkonu práce: Kolbenova 50/510, Praha 9-Vysočany (dobrá dopravní dostupnost – trasa metra B)
  • Nástup možný ihned.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Kolbenova 510/50, 190 00  Praha-Vysočany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, ubytování/příspěvek na ubytování, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, firemní akce

Požadované vzdělání

Základní

Zadavatel

PEPSICO CZ s.r.o.

Kontakt

Skarlet Kolouchová