Detail pozice

PEPSICO CZ s.r.o. je druhá největší potravinářská firma na světě, která vyrábí a distribuuje nealkoholické nápoje mezinárodních značek – Pepsi, Mirinda, 7Up, Mountain Dew, Evervess, Lipton Ice Tea, Gatorade – a od roku 2000 také široké portfolio značky TOMA, od roku 2004 bramborové chipsy Lay´s.

Jsme stabilní, úspěšná a rychle rostoucí společnost s vedoucím postavením v kategorii slaných snacků a nealkoholických nápojů na českém trhu. Naším posláním je výroba vysoce kvalitních produktů a to díky výkonému, modernímu systému výroby, odborně připraveným zaměstnancům z výroby, prodeje, distribuce nebo marketingu. Díky tomu můžeme uspokojit potřeby a požadavky našich zákazníků.

Technik/skladník chladících zařízení – Praha

Co vás čeká:

  • Repasování, čištění a opravy chladících zařízení na skladu (Praha, Kolbenova 50/510)
  • Evidence chladících zařízení na skladě (inventura, příprava na výdej)
  • Příprava a realizace transportů
  • Vedení skladu náhradních dílů

Měl/a byste mít:

  • Zkušenost se servisováním chladících zařízení
  • Úplné střední vzdělání, nejlépe v oboru chladírenský technik nebo elektro
  • Platná vyhláška č.50/78 Sb. § 6
  • Komunikační schopnosti
  • Spolehlivost, samostatnost, týmovost v krvi
  • Aktivní ŘP sk.B

Získáte:

  • Práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou v profesionálním a dynamickém týmu u 2.největší potravinářské společnosti na světě
  • Možnost osobního rozvoje (školení, týmové akce)
  • Příspěvek na úrazové a životní pojištění
  • Dotované stravování (35,-Kč - výborná kantýna jen pár metrů od pracoviště)
  • Dovolenou navíc (celkem 25 dní)
  • Mobilní telefon
  • Společenské akce pro zaměstnance
  • Příspěvek do Cafetérie 5000,-Kč/rok
  • Výhodný mobilní/datový tarif i pro rodinné příslušníky
  • Datum nástupu dohodou
  • Možnost parkování v areálu společnosti

Informace o pozici

Místo pracoviště

Kolbenova 510/50, 190 00  Praha-Vysočany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, firemní akce

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

PEPSICO CZ s.r.o.

Kontakt

Gabriela Babincová