Detail pozice

PEPSICO CZ s.r.o. je druhá největší potravinářská firma na světě, která vyrábí a distribuuje nealkoholické nápoje mezinárodních značek – Pepsi, Mirinda, 7Up, Mountain Dew, Evervess, Lipton Ice Tea, Gatorade – a od roku 2000 také široké portfolio značky TOMA, od roku 2004 bramborové chipsy Lay´s.

Jsme stabilní, úspěšná a rychle rostoucí společnost s vedoucím postavením v kategorii slaných snacků a nealkoholických nápojů na českém trhu. Naším posláním je výroba vysoce kvalitních produktů a to díky výkonému, modernímu systému výroby, odborně připraveným zaměstnancům z výroby, prodeje, distribuce nebo marketingu. Díky tomu můžeme uspokojit potřeby a požadavky našich zákazníků.

Technik chladících zařízení – Brno

Co vás čeká:

  • Zabezpečení servisu, instalací, deinstalací a sanitací zařízení Postmix, lednic a nápojových automatů u zákazníků ve svěřeném regionu (Brno) + administrativa s tím spojená
  • Aktivní spolupráce se zákaznickým servisem společnosti a příjem jejich požadavků
  • Odpovědnost za náhradní díly a nářadí uložené v servisním automobilu
  • Zabezpečení servisu včetně víkendových služeb (formou občasné pohotovosti)
  • Pravidelná komunikace a reporting nadřízenému

Měl byste mít:

  • Zkušenost se servisováním chladících zařízení
  • Úplné střední vzdělání, nejlépe v oboru chladírenský technik nebo elektro, požadujeme platnou vyhlášku č.50/78 Sb. § 6 a osvědčení E4A (výhodou)
  • Komunikační a koordinační schopnosti
  • Spolehlivost, samostatnost, týmovost
  • Aktivní ŘP sk.B
  • Ochota a připravenost cestovat

Získáte:

  • Práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Možnost osobního rozvoje (školení, týmové akce)
  • Příspěvek na úrazové a životní pojištění
  • Příspěvek na stravování (stravenky)
  • Dovolená navíc (25dní)
  • Mobilní telefon
  • Společenské akce pro zaměstnance
  • Datum nástupu: dohodou
  • Příspěvek do Cafetérie
  • Výhodný mobilní/datový tarif i pro rodinné příslušníky

Informace o pozici

Místo pracoviště

Brno

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, firemní akce

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

PEPSICO CZ s.r.o.

Kontakt

Gabriela Babincová